Biała koszulowa sukienka

Po ostatnich kilku dniach z utęsknieniem wracam pamięcią do tych upalnych, letnich dni, które już za nami. Tak to jest, że wysokie temperat...

Po ostatnich kilku dniach z utęsknieniem wracam pamięcią do tych upalnych, letnich dni, które już za nami. Tak to jest, że wysokie temperatury doceniamy dopiero jak nam ich zabraknie. I tak właśnie powoli przemija najcieplejsza z pór roku. Co prawda do kalendarzowego końca zostało jeszcze trochę dni, ale patrząc za okno łatwo stwierdzić, że to już nie to samo. Ja tak jak za pewnie większość osób bardzo lubię te słoneczne dni. Kiedy wszystko w około jest tak piękne i tak intensywne. Jako miłośniczka całej przyrody zawsze wykorzystuję ten okres na jak największą ilość plenerwoych zdjęć. W którch moje stylizacje łączę z cudownymi wytworami natury. Dlatego na zakończenie lata mam dla Was kolejną słonecznikową sesje, do której wybrałam bardzo ciekawą, białą, koszulową sukienkę. Bardzo prosty, codzienny outfit idealny na upalne dni. Najbardziej zafascynowały mnie w niej bardzo piękne wzorki, które idealnie dopełniają biel sukienki. Cieszę się, że mogłam pokazać Wam ten outfit w towarzystwie moich ukochanych słoneczników. Niestety lato przeminęło, ale już nie mogę się doczekać następnego. Do zobaczenia za rok! Jak Wam podoba się dzisiejsza stylizacja? Też już czekacie na kolejne lato? ;)

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

WHITE BLOUSE DRESS

After latest day I dream about hot, summer days. But unfortunately they are over. I'm still waiting for polish, golden autumn. It's very beautiful time when we can see the leaves in every color! Perfect background for photos :) Today I have some photos in sunflowers (again) I think it is me, saying goodbye to summer days and welcoming autumn :) I hope iy will be warm and beautiful!  What do you think about my outfit? Write in comments! :) 

PODOBNE POSTY

19 KOMENTARZE

 1. ŁAdna sukienka idealnie prezentuje się na tle tych słoneczników :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ta sukienka wymiata! Super lezy na Tobie ;) pozdrawiam i zapraszam ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. zachwycam się! idealnie w mój gust! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Sukienka ma śliczne zdobienia ;)
  http://gingerheadlife.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Ślicznie wyglądasz w tej sukience!;)

  http://diamontsfashion.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Ta sukienka to strzał w 10 ! Genialnie wyglądasz i świetne miejsce na zdjęcia :)
  Pozdrawiamy :)

  OdpowiedzUsuń

Sponsorzy Bloga

OBSERWATORZY BLOGA