Prom propositions 2017 vol.3

Tej jesieni i zimy starałam się wybrać dla siebie najpiękniejszą sukienkę na studniówkę jaką się da,  dzięki temu mam teraz szafę pełną s...


Tej jesieni i zimy starałam się wybrać dla siebie najpiękniejszą sukienkę na studniówkę jaką się da,  dzięki temu mam teraz szafę pełną sukienek i pewnie zauważyliście, że większość postów zaczyna się od słowa " Dress". Oczywiście sukienka jest bardzo wygodną częścią garderoby do tworzenia outfitów. Nie musimy łączyć góry z dołem ani dołu z górą. A jak wygląda sytuacja z sukienkami wieczorowymi? Tutaj już jest trochę gorzej i dlatego, znając Wasze jak i swoje problemy, przygotowałam kolejnego posta z sukienkami studniówkowymi.

Tutaj jest trochę propozycji: 
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
In this autumn and winter I bought a lot of dresses and now my wardrobe is full of them. I think you have already noticed that most of my post titles starts from "dress". I think that dresses are the easier form of outfit because we don't have to think about how to match perfect up and perfect down clothes together. So, If you don't know what to wear, just wear a dress! Today I'm going to show you some dresses! Exactly it's another post about prom dresses :)

Here are some prom dresses propositions:

Pierwsza sukienka w kolorze czarnym jest przepiękna! Odkryte ramiona i rozkloszowany dół, to jest to co przyciąga uwagę! :)

Kolejna, pudrowo różowa jest bardzo "księżniczkowa" ale przy tym bardzo elegancka, pięknie zdobiony gorset naprawdę dodaje uroku :)

Burgundowa jest po prostu przepiękna! W niej można wyglądąć jak gwiazda albo modelka :)
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Black one is stunning! Off shoulder up and black globed down makes that dress looking great. Definitely we will be the best dressed  person at the event!

Another one is light pink, you know it look like princess outfit but it also is elegant. Beautiful corset is perfectly fitted to the globed down.  It's really simple but it really looks fantastic!

Burgundy one looks really amazing! You will definitely look like a star or a model!


Kobaltowa sukienka jest jedyną która wybrałam z krótkich sukienek, osobiście preferuję na takie okazje jednak długie ale ta mnie zachwyciła :) Jest bardzo dziewczęca :)

Granatowa jest bardzo delikatna i zwykła, w niej można się wtopić w tłum więc jeżeli nie lubicie się wyróżniać weźcie coś w granacie podobnego kroju :)

Kolejne dwie są czerwone. Nie bez powodu są dwie w tym kolorze. Czerwony po prostu rządzi na takich przyjęciach. A dodatkowo jeżeli to taka krwista czerwień to wygląda się bardzo kobieco :)

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Cobaltic is also simple but amazing! Cobaltic is really unique color so I think you can be also unique in this dress :) It's only one of all short prom dresses I choose :)

Navy blue dress with corset is really standard dress for a prom, if you want to fit yourself to the rest you should choose this dress.Bloody red dress have really intristing top, I think you will really intrigue. It also concerns second red prom dress :)

All dresses are form www.aislestyle.co.uk, it is really good store with dresses except prom dresses you can find there Wedding Dresses, Dresses for Weddings, Bridesmaid Dresses 2017, Homecoming Dresses. Check it! :) 

PODOBNE POSTY

1 KOMENTARZE

OBSERWATORZY BLOGA