Favourite Jumpsuit

Dziś mam dla Was cudowny, lekki kombinezon, który był moim wyborem na Fashion Week w Berlinie. Kombinezony ostatnim czasem stały się moim u...

Dziś mam dla Was cudowny, lekki kombinezon, który był moim wyborem na Fashion Week w Berlinie. Kombinezony ostatnim czasem stały się moim ulubionym ubraniem i pewnie już niedługo przedstawię Wam kolejny z mojej powiększającej się kolekcji. Wracając do wyjazdu, był on znakomity i już teraz chętnie bym tam powróciła. Zobaczyłam wiele ciekawych kolekcji i inspiracji, a w Panoramie Berlin jedna sala szczególnie przykuła moją uwagę. Była ona cała udekorowana na równikową dżunglę, a wszystko było znakomicie odwzorowane przez co mogłoby się tam przesiadywać godzinami. A jak Wasze wakacyjne wyjazdy? Widzieliście miejsca, które zrobiły na Was tak ogromne wrażenie? :)

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Today I have for you wonderful, light jumpsuit witch was my selection for Fashion Week in Berlin. Jumpsuits are lately my number one choice and probably I will show you another one soon. Back to the Fashion Week it was awesome and i would like to back there soon as it possible. I saw a lot of interesting collections and inspirations. And in Panorama Berlin one hall was like jungle. Everything was perfectly presented and I felt like in a real jungle. And how was your holiday? :)


Kombinezon / Jumpsuit - Top Shop
Buty / Shoes - CCC

PODOBNE POSTY

8 KOMENTARZE

 1. Ładny kombinezon a takie ciemniejsze kolory naprawdę ci pasują :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak dla mnie... Genialnie wygladasz w tym kombinezonie :) pozdrawiam i zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękny kombinezon! Ma ładny krój i śliczny kolor :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dół tego kombinezonu wygląda bardzo ciekawie, prawie jak plisowana spódniczka :D

  OdpowiedzUsuń

Sponsorzy Bloga

OBSERWATORZY BLOGA